Oferta na czas pandemii

PortalPZP oferuje bezpłatne prowadzenie postępowań krajowych i bagatelnych. Oferta ważna do końca czerwca 2020.

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce na chwilę obecną jest trudna i niestety nie zakończy się w ciągu kilku dni. Większość organizacji zdecydowało się na pracę zdalną ze względów bezpieczeństwa. Są jednak takie obszary życia zawodowego w których kontakt z drugim człowiekiem trudno wyeliminować. Mamy tutaj na myśli między innymi  postępowania przeprowadzane w tradycyjny sposób, w wersji papierowej.  Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo Pracowników Państwa Organizacji, a także pomoc w utrzymaniu ciągłości działania zdecydowaliśmy się na  przeprowadzenie nieodpłatnej akcji pod nazwą:

„BEZPIECZNE POSTĘPOWANIA NA SmartPZP”

Jest to akcja wspierajaca wszystkie publiczne podmioty, które nie korzystają z rozwiązania komerycyjnego, a zobligowane są przeprowadzić w najbliższych tygodniach postępowanie regulaminowe lub rfx (elektroniczne zapytanie ofertowe).

Nasza propozycja jest nieodpłatna i nie rodzi po stronie Instytucji zobowiązania nawiązania z nami współpracy. Jest to akcja mająca na celu wsparcie w zakresie szeroko pojętej profilaktyki zapobiegania zakażeniom koronawirusem. W jej ramach otrzymacie Państwo od nas dostęp do systemu i możliwość przeprowadzenia 3 postępowań do końca czerwca 2020 roku, jak również nieodpłatne szkolenie on-line jak korzystać z naszej platformy.

Jeśli powyższa propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem poprosimy o kontakt mailowy: biuro@portalpzp.pl. Nasz pracownik w mailu zwrotnym opisze dalsze kroki.

Wierzymy, że możliwość nieodpłatnego skorzystania z Platformy e-Usług SMARTPZP będzie dla Państwa ciekawym doświadczeniem i wspomoże w zapewnieniu bezpieczeństwa oraz terminowego przeprowadzenia postępowania.

Gdybyście mieli Państwo większe potrzeby, np. przeprowadzenie postępowania powyżej progów, bądź konieczność realizacji większej ilości, możemy zaoferować wdrożenie platformy w Państwa organizacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Z uwagi na wyjątkowość działań, takie wdrożenie obejmujące uruchomienie aplikacji oraz przeszkolenie on-line użytkowników będzie realizowane w trybie przyspieszonym.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i sił. Wierzymy, że wspólnym wysiłkiem damy radę przetrwać ten trudny okres!

Pozostałe aktualności:

Aktualne progi unijne i kurs euro

Urząd Zamówień Publicznych informuje o dwóch obwieszczeniach podpisanych przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w sprawie aktualnych progów unijnych oraz kursu złotego w stosunku do euro.

Format pliku ma znaczenie

Mimo że już od dwóch lat przetargi powyżej progów unijnych obsługiwane są w sposób elektroniczny, do dzisiaj czasami pojawiają się niejasności co do kwestii formalnych związanych między innymi ze składaniem ofert. Jedną z takich niejasności bywa kwestia formatu pliku zawierającego ofertę wraz z niezbędnymi dokumentami.

„Elektronizacja zamówień publicznych w praktyce” – premiera książki

15 października miała miejsce premiera książki „Elektronizacja zamowień publicznych w praktyce” autorstwa Prezes Portalu PZP Anny Serpiny-Forkasiewicz, szefa Praktyki Prawa Zamówień Publicznych w jednej z wiodących polskich kancelarii prawnych Jacka Liputa oraz specjalisty w zakresie podpisu elektronicznego i bezpieczeństwa informacji Michała Tabora.

Profesjonalizacja kadr w zamówieniach publicznych – wyniki ankiety UZP

Profesjonalizacja kadr w zamówieniach publicznych to kwestia, która bardzo często podkreślana jest przez Urząd Zamówień Publicznych jako jedno z kluczowych wyzwań na najbliższe lata. Aby poznać opinię interesariuszy rynku zamówień publicznych na ten temat, na początku 2020 roku urząd postanowił przeprowadzić ankietę.

Start Platformy e-Zamówienia opóźniony

Jak poinformował podczas wystąpienia na kongresie zamówień publicznych prezes Urzędu Zamówień Publicznych Hubert Nowak – prace nad projektem podzielone zostały na sześć etapów, z czego do dzisiaj został zrealizowany pierwszy, a drugi i trzeci są w fazie realizacji.