Szanowni Państwo, Drodzy Klienci!

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (zwanego także koronawirusem), uwzględniając zalecenia WHO, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz mając na uwadze  bezpieczeństwo uczestników szkoleń, zdecydowaliśmy się na odwołanie zaplanowanych na najbliższe tygodnie warsztatów certyfikacyjnych  z nowych przepisów Ustawy Pzp.

Dziękujemy wszystkim  za liczne zgłoszenia !

W ciągu najbliższych dni postaramy się przygotować alternatywną formę przekazywania najnowszej  wiedzy z obszaru prawa zamówień publicznych a mianowicie webinary. Udział w nich  nie będzie wiązał się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów, gdyż wszyscy musimy wspierać się w tym trudnym okresie.

O szczegółach poinformujemy Państwa na początku przyszłego tygodnia.

Równocześnie informujemy, iż mimo podjęcia środków prewencyjnych w postaci pracy zdalnej  pracowników centrali, ciągłości i jakości świadczonych przez nas usług nic nie zagraża. 
Cały zespół Centrum Kompetencyjnego  jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00 – 19:00, administracja, dział handlowy, dział szkoleń oraz dział marketingu i PR w godzinach 8:00 – 16:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość.