Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne webinarium, na którym zostaną poruszone tematy dotyczące trybu podstawowego oraz przetargu nieograniczonego w procedurze odwróconej. Podczas spotkania omówione zostaną następujące kwestie:

  1.     Tryb podstawowy:
  • plusy i minusy wyboru wariantu bez negocjacji lub z możliwością negocjacji
  • tryb podstawowy z możliwością negocjacji – omówienie wybranych zagadnień, w tym dotyczących postanowień SWZ, charakteru negocjacji, składania ofert dodatkowych (forma, termin, ocena)
  1.     Przetarg nieograniczony w tzw. procedurze odwróconej:
  • zmiana SWZ a zmiana ogłoszenia w przetargu nieograniczonym; zmiany istotne i ich konsekwencje – dobre i złe praktyki w świetle orzecznictwa KIO
  • JEDZ wraz z ofertą czy tylko od wykonawcy najwyżej ocenionego; podstawa wezwania
  • czy trzeba żądać oświadczenia o aktualności informacji zawartych w JEDZ?

 

Webinarium odbędzie się w formule online a poprowadzi je ekspert w dziedzinie prawa zamówień publicznych, pani doktor mec. Andrzela Gawrońska-Baran.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

 

Dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran radca prawny, doktor nauk prawnych. Były Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych i wieloletni pracownik Departamentu Prawnego tego Urzędu. Wykładowca na szkoleniach oraz studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych i funduszy europejskich. Autorka kilkuset publikacji, w tym kilkunastu książkowych z zakresu zamówień publicznych, wydanych przez renomowane wydawnictwa.”

 

 

START: piątek, 20 maja 2022 r., godzina 10:00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Aby zapisać się na webinarium i uzyskać dostęp do spotkania online, należy uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehKONneAHkmptD-KP0Ej3LPi_0tnCK4V7muR-nmqd05SeYCg/viewformhttps://forms.gle/w8j9SpGfNrjujy9j7

Prosimy o dokonywanie zapisów do środy, 18.05.2022 do końca dnia.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zostaną Państwo automatycznie zapisani na webinarium i dzień przed jego rozpoczęciem tj. 19 maja, otrzymają Państwo na maila link z dostępem.