Szanowni Państwo,

po raz kolejny serdecznie zapraszamy na webinarium, tym razem poświęcone praktycznym aspektom wezwań do składania podmiotowych środków dowodowych. Poruszymy na nim następujące kwestie:

  • omówienie formy i terminów wezwań do złożenia podmiotowych środków dowodowych
  • omówienie zakresu wezwania do „uzupełnienia” w trybie art. 128 ust. 1 Pzp
  • objaśnienie relacji art. 122 Pzp do art. 128 ust. 1 Pzp
  • czy wezwanie w trybie art. 128 ust. 1 Pzp jest jednokrotne i jak to rozumieć?

 

Webinarium odbędzie się w formule online a poprowadzi je ekspert w dziedzinie prawa zamówień publicznych, pani doktor mec. Andrzela Gawrońska-Baran.

Webinarium jest bezpłatne.

 

 

Dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran radca prawny, doktor nauk prawnych. Były Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych i wieloletni pracownik Departamentu Prawnego tego Urzędu. Wykładowca na szkoleniach oraz studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych i funduszy europejskich. Autorka kilkuset publikacji, w tym kilkunastu książkowych z zakresu zamówień publicznych, wydanych przez renomowane wydawnictwa.”

 

 

START: piątek, 22 kwietnia 2022 r., godzina 10:00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Aby zapisać się na webinarium i uzyskać dostęp do spotkania online, należy uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie:

https://forms.gle/w8j9SpGfNrjujy9j7

Prosimy o dokonywanie zapisów do 20.04.2022 (środa) do końca dnia.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zostaną Państwo automatycznie zapisani na webinarium i dzień przed jego rozpoczęciem, otrzymają Państwo na maila link z dostępem.