Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na najnowsze webinarium, na którym zostaną poruszone tematy dotyczące umów w zamówieniach publicznych. Podczas spotkania poruszone zostaną następujące kwestie:

  • Forma umowy – pisemna, elektroniczna czy hybrydowa?
  • Niedozwolone postanowienia umowy – przykłady z orzecznictwa KIO
  • Kiedy i na jakich zasadach możliwa jest zmiana umowy, w tym ocena możliwości aneksowania umowy z powodu wzrostu cen, załamania łańcucha dostaw
  • Obowiązkowe upublicznianie informacji o umowach przez jednostki sektora finansów publicznych w rejestrze umów

 

Webinarium odbędzie się w formule online a poprowadzi je ekspert w dziedzinie prawa zamówień publicznych, pani doktor mec. Andrzela Gawrońska-Baran.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

 

Dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran radca prawny, doktor nauk prawnych. Były Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych i wieloletni pracownik Departamentu Prawnego tego Urzędu. Wykładowca na szkoleniach oraz studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych i funduszy europejskich. Autorka kilkuset publikacji, w tym kilkunastu książkowych z zakresu zamówień publicznych, wydanych przez renomowane wydawnictwa.”

 

 

START: poniedziałek, 20 czerwca 2022 r., godzina 10:00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Aby zapisać się na webinarium i uzyskać dostęp do spotkania online, należy uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfS4OGOOMHOH5atPdAw326pq-ffG7wTen3lz1Yos0BtVskcHg/viewform

Prosimy o dokonywanie zapisów do czwartku, 16.06.2022 do końca dnia.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zostaną Państwo automatycznie zapisani na webinarium i w piątek, 17 czerwca 2022, otrzymają Państwo link z dostępem.