Szanowni Państwo,

 

po raz kolejny serdecznie zapraszamy na webinarium, tym razem poświęcone weryfikacji przez zamawiającego wykonawcy, polegającego na zasobach innego podmiotu.

Webinarium odbędzie się w formule online a poprowadzi je ekspert w dziedzinie prawa zamówień publicznych, pani doktor mec. Andrzela Gawrońska-Baran.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

 

Dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran radca prawny, doktor nauk prawnych. Były Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych i wieloletni pracownik Departamentu Prawnego tego Urzędu. Wykładowca na szkoleniach oraz studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych i funduszy europejskich. Autorka kilkuset publikacji, w tym kilkunastu książkowych z zakresu zamówień publicznych, wydanych przez renomowane wydawnictwa.”

 

 

START: piątek, 14 października 2022 r., godzina 10:00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Aby zapisać się na webinarium i uzyskać dostęp do spotkania online, należy uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie:

https://forms.gle/5rpbwSUttrdK1ZPr9

Prosimy o dokonywanie zapisów do 12.10.2022 (środa) do końca dnia.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zostaną Państwo automatycznie zapisani na webinarium i dzień przed jego rozpoczęciem, otrzymają Państwo na maila link z dostępem.