Dziewczyny górą – czyli coś o naszej kobiecej stronie biznesu.

Dzisiaj kolej na naszą Edytę 🙂
Edyta jest niesamowicie ciepłą i troskliwą osobą, a jednocześnie bardzo skrupulatną i odpowiedzialną. Ma 9-letniego synka Piotrusia, o którym opowiada zawsze z uśmiechem na twarzy 🙂

W PortalPZP pracuje od ponad roku i pełni funkcję doradcy techniczno-sprzedażowego. Zawsze można na nią liczyć, jest naszą zespołową „Mamą” 🙂 Jako kobieta nie widzi żadnych trudności w naszym biznesie. Najbardziej podoba jej się u nas miła atmosfera, przystępne godziny pracy i możliwość zapoznania się z różnymi obszarami działalności.

Dla Edyty zawodowo najważniejsza jest stabilizacja i możliwość współuczestniczenia w rozwoju firmy, a w życiu prywatnym zdrowie i szczęście bliskich jej osób. Kobietą, którą najbardziej ceni jest Indira Ghandi, a wśród wielu pozycji ulubionych książek jest między innymi „Król Szczurów”Jamesa Clavella.
W wolnym czasie lubi spędzać czas z książką, na wystawach, na imprezach sportowych lub na basenie. Gdy pogoda dopisuje to najchętniej  pływa (także na kajaku) i  podróżuje.

O Edycie współpracownicy piszą tak:
„Edyta jest bardzo pomocną i ciepłą osobą, zawsze pomoże innym nie oczekując niczego w zamian. „
„Roztacza parasol ochronny nad naszymi młodziakami.”
„Kobieta która ma duże doświadczenie i budzi respekt „

 

Pozostałe aktualności:

Oferta wakacyjna SmartPZP

Jeszcze tylko do końca sierpnia mamy dla Państwa doskonałą ofertę na dostęp do platformy SmartPZP!

NIK kontroluje elektronizację zamówień publicznych

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport „Informatyzacja procesu zamówień publicznych”, z którego wynika, że miniPortal – udostępniane przez Urząd Zamówień Publicznych darmowe narzędzie do komunikacji elektronicznej