Dziewczyny górą – czyli coś o naszej kobiecej stronie biznesu.

Poznajcie Annę, naszą Panią Prezes, której doba musi mieć więcej niż 24h. Ania angażuje się w firmie we wszystko, zawsze można liczyć na jej świetne oko, dobrą radę i niesamowitą wiedzę.

 

Prywatnie Ania jest matką dwójki wspaniałych chłopców w wieku 3 i 12 lat. Często powtarza, że jej priorytetem w życiu są ich uśmiechnięte buzie. 
Ania to kobieta, która kocha wyzwania, ale jak sama przyznaje dużo wyjazdów służbowych powoduje, że organizacja życia domowego bywa utrudniona 😊 Lubi podróżować, ale równie chętnie spędza czas w swoim ogrodzie. 
W firmie, najważniejsza jest dla niej dobra atmosfera. Cieszy ją, że ludzie jej ufają i podkreśla, że zawsze może liczyć na ich wsparcie. Wynika to z tego, że bardzo dba o pracowników i firmę – o czym świadczyć może to, że zapytana co by zrobiła gdyby wygrała 10 mln złotych – odpowiedziała, że zainwestowałaby w… kolejne moduły w SmartPZP 😊 
Kobietą którą podziwia jest Magdalena Środa, a cechą, która najbardziej jej przeszkadza jest nadmierna ambicja, ale gdyby nie to, nie wiadomo czy PortalPZP byłby tak wyjątkową firmą! 😊

 

Na koniec kilka zdań o Ani od współpracowników: 
„Mentor w spódnicy (w dodatku z bardzo zgrabnymi nogami)” 
„Ania jest osobą bardzo komunikatywną, która doskonale zna swoją wartość.” 
„Kobieta z dużym potencjałem.”