KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z COVID-19

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci!

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 (zwanego także koronawirusem), uwzględniając zalecenia WHO, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz mając na uwadze  bezpieczeństwo uczestników szkoleń, zdecydowaliśmy się na odwołanie zaplanowanych na najbliższe tygodnie warsztatów certyfikacyjnych  z nowych przepisów Ustawy Pzp.

Dziękujemy wszystkim  za liczne zgłoszenia !

W ciągu najbliższych dni postaramy się przygotować alternatywną formę przekazywania najnowszej  wiedzy z obszaru prawa zamówień publicznych a mianowicie webinary. Udział w nich  nie będzie wiązał się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów, gdyż wszyscy musimy wspierać się w tym trudnym okresie.

O szczegółach poinformujemy Państwa na początku przyszłego tygodnia.

Równocześnie informujemy, iż mimo podjęcia środków prewencyjnych w postaci pracy zdalnej  pracowników centrali, ciągłości i jakości świadczonych przez nas usług nic nie zagraża. 
Cały zespół Centrum Kompetencyjnego  jest do Państwa dyspozycji w godzinach 7:00 – 19:00, administracja, dział handlowy, dział szkoleń oraz dział marketingu i PR w godzinach 8:00 – 16:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pozostałe aktualności:

Antykryzysowa platforma rozwiązań technologicznych

Epidemia COVID-19 wstrząsnęła światem sektora publicznego, wobec czego nie można było przejść obojętnie. Reakcją Polskiego Funduszu Rozwoju i Związku Miast Polskich stała się Antykryzysowa Platforma

Nowe regulacje dedykowane Zamówieniom Publicznym.

Tak zwana „Tarcza antykryzysowa 4.0” opublikowana została w Dzienniku Ustaw. Ostateczny tekst ustawy znaleźć można tutaj. Część regulacji dedykowana jest rynkowi zamówień publicznych, w szczególności:

Webinar #3 – Podpis Elektroniczny 25.06 godz 11.00

Serdecznie zapraszamy na kolejny Webinar pt. „Kwalifikowany podpis Elektroniczny” który odbędzie się 25.06 o godz. 11 Webinar będzie poświęcony tematyce podpisu elektronicznego w Pzp. Poprowadzi

NIK KONTROLUJE ELEKTRONIZACJĘ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

NIK opublikował raport „Informatyzacja procesu zamówień publicznych”. Wyniki kontroli pokazują, że miniportal nie jest rozwiązaniem idealnym. Najniższy początkowy koszt prowadzenia postępowania w formie elektronicznej z