Koordynator ds. sprzedaży i zamówień publicznych [Oferta pracy]

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Koordynatora ds. sprzedaży i zamówień publicznych.

Zadania :

· Usystematyzowana i kompleksowa obsługa postępowań w oparciu o doskonałą znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
· Sporządzanie dokumentacji przy odwołaniach w KIO;
· Udział jako prelegent w konferencjach i szkoleniach z zakresu zamówień publicznych;
· Wyjazdy na prezentacje dla klientów – obszar całej Polski;
· Opieka nad portfelem klientów (dbanie o prawidłowe relacje, rozwiązywanie sytuacji reklamacyjnych);
· Realizacja planu przychodowego i marżowego;
· Współpraca ze wszystkimi działami firmy;

Oczekujemy:

· Doświadczenie w kontaktach z klientami B2B ;
· Doświadczenie w przetargach – minimum 3 lata doświadczenia przy kompleksowej obsłudze procesu zamówień publicznych, mile widziane doświadczenie po stronie Zamawiającego ;
· Znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych i powiązanych aktów prawnych
· Wykształcenie –wyższe, preferowane z zakresu ekonomii, prawa lub administracji,
· Łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych;
· Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, nastawienia na rezultat i osiąganie celów;
· Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność;
· Łatwość w uczeniu się nowych systemów/programów informatycznych;

Oferujemy :

·Atrakcyjne wynagrodzenie;
· Pracę w młodym zespole;
· Przyjazną atmosferę;
· Możliwości rozwoju;
· Pracę w doskonałej lokalizacji;

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: biuro@portalpzp.pl

Pozostałe aktualności:

Oferta wakacyjna SmartPZP

Jeszcze tylko do końca sierpnia mamy dla Państwa doskonałą ofertę na dostęp do platformy SmartPZP!

NIK kontroluje elektronizację zamówień publicznych

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport „Informatyzacja procesu zamówień publicznych”, z którego wynika, że miniPortal – udostępniane przez Urząd Zamówień Publicznych darmowe narzędzie do komunikacji elektronicznej