Lotnisko w Radomiu się powiększa. [Przetarg ogłoszony]

Z przyjemnością informujemy, że nasz Klient, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) ogłosiło wczoraj na naszej Platformie przetarg na budowę terminalu na lotnisku w Radomiu. Szacowana wartość zamówienia to 270 milionów złotych!

Przedmiotem przetargu jest wybudowanie terminalu o powierzchni 30 tys. m kw. W budynku ma się znajdować między innymi trzydzieści stanowisk check-in, dziesięć kontroli bezpieczeństwa i po osiem kontroli dokumentów przy wylotach i przylotach. Ponadto w terminalu będzie dziesięć bramek wylotowych i trzy karuzele do odbioru bagażu. W dużej strefie komercyjnej zaplanowano liczne punkty gastronomiczne i handlowe.

Na składanie ofert w przetargu przewidziano 21 dni, a Porty Lotnicze chcą wybrać wykonawcę terminala około połowy grudnia bieżącego roku. Umowa zostałaby podpisana na początku stycznia przyszłego roku po zakończeniu ewentualnej procedury odwoławczej.


Link do postępowania: https://portal.smartpzp.pl/ppl/public/postepowanie?postepowanie=3878597
Jesteśmy dumni, że to nasza Platforma SmartPZP została wybrana do jego przeprowadzenia.

Pozostałe aktualności:

Szkolenie on-line z nowej ustawy PZP [26-27.05]

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe szkolenie online z nowej ustawy PZP, które poprowadzi: Dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran!    Podczas szkolenia będą mieli Państwo okazję zadawać Pani

Specjalna oferta SmartPZP w obliczu pandemii.

Zamówień publicznych nie da się zatrzymać,ale można pracować bezpiecznie z domu! Aby to umożliwić udostępniamy SmartPZP za darmo! Zalecamy stosowanie się do wytycznych UZP i