Ponad 2 tysiące postępowań i żadne z nich nie zostało unieważnione z winy platformy.

Jest nam niezmiernie miło, że na portalu prawo.pl mówią dobrze o naszej platformie. Jest to efekt ciężkiej pracy naszych specjalistów, ale także fantastycznej współpracy z zamawiającymi. Zachęcamy do przeczytania artykułu napawającego optymizmem, szczególnie w kontekście ostatnich problemów MiniPortalu i ePuapu.

„Warto poznać elektronizację zamówień publicznych z najlepszej strony. Nawet największe inwestycje, w których zamawiający muszą z wykonawcami przesyłać duże i liczne załączniki przebiegają bezproblemowo z wykorzystaniem komercyjnych platform – pisze Anna Serpiny-Forkasiewicz, prezes PortalPZP.

Zamawiający z coraz mniejszymi obawami podchodzą do prowadzenia postępowań w formie elektronicznej, znowu wykonawcy mogą u nas liczyć na wsparcie techniczne i fachową pomoc przy składaniu ofert w tej formie. Za pośrednictwem Portalu e-Usług SmartPZP dotychczas zostało przeprowadzonych prawie 2 tys. postępowań, żadne nie zostało unieważnione z przyczyn leżących po stronie platformy.”

Całość artykułu pod tym linkiem – > prawo.pl

Pozostałe aktualności:

Szkolenie on-line z nowej ustawy PZP [26-27.05]

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe szkolenie online z nowej ustawy PZP, które poprowadzi: Dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran!    Podczas szkolenia będą mieli Państwo okazję zadawać Pani

Specjalna oferta SmartPZP w obliczu pandemii.

Zamówień publicznych nie da się zatrzymać,ale można pracować bezpiecznie z domu! Aby to umożliwić udostępniamy SmartPZP za darmo! Zalecamy stosowanie się do wytycznych UZP i