Ponad 2 tysiące postępowań i żadne z nich nie zostało unieważnione z winy platformy.

Jest nam niezmiernie miło, że na portalu prawo.pl mówią dobrze o naszej platformie. Jest to efekt ciężkiej pracy naszych specjalistów, ale także fantastycznej współpracy z zamawiającymi. Zachęcamy do przeczytania artykułu napawającego optymizmem, szczególnie w kontekście ostatnich problemów MiniPortalu i ePuapu.

„Warto poznać elektronizację zamówień publicznych z najlepszej strony. Nawet największe inwestycje, w których zamawiający muszą z wykonawcami przesyłać duże i liczne załączniki przebiegają bezproblemowo z wykorzystaniem komercyjnych platform – pisze Anna Serpiny-Forkasiewicz, prezes PortalPZP.

Zamawiający z coraz mniejszymi obawami podchodzą do prowadzenia postępowań w formie elektronicznej, znowu wykonawcy mogą u nas liczyć na wsparcie techniczne i fachową pomoc przy składaniu ofert w tej formie. Za pośrednictwem Portalu e-Usług SmartPZP dotychczas zostało przeprowadzonych prawie 2 tys. postępowań, żadne nie zostało unieważnione z przyczyn leżących po stronie platformy.”

Całość artykułu pod tym linkiem – > prawo.pl

Pozostałe aktualności:

Antykryzysowa platforma rozwiązań technologicznych

Epidemia COVID-19 wstrząsnęła światem sektora publicznego, wobec czego nie można było przejść obojętnie. Reakcją Polskiego Funduszu Rozwoju i Związku Miast Polskich stała się Antykryzysowa Platforma

Nowe regulacje dedykowane Zamówieniom Publicznym.

Tak zwana „Tarcza antykryzysowa 4.0” opublikowana została w Dzienniku Ustaw. Ostateczny tekst ustawy znaleźć można tutaj. Część regulacji dedykowana jest rynkowi zamówień publicznych, w szczególności:

Webinar #3 – Podpis Elektroniczny 25.06 godz 11.00

Serdecznie zapraszamy na kolejny Webinar pt. „Kwalifikowany podpis Elektroniczny” który odbędzie się 25.06 o godz. 11 Webinar będzie poświęcony tematyce podpisu elektronicznego w Pzp. Poprowadzi