Webinar – „Sporządzanie i przekazywanie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów przy użyciu środków komunikacji elektronicznej – omówienie rozporządzenia”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na webinarium poświęcone omówieniu rozporządzenia dotyczącego sporządzania i przekazywania podmiotowych środków dowodowych drogą elektroniczną.

Odbędzie się ono w formule online a poprowadzi je ekspert w dziedzinie prawa zamówień publicznych, pani doktor mec. Andrzela Gawrońska-Baran.

Webinarium jest bezpłatne.

 

Dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran radca prawny, doktor nauk prawnych. Były Wiceprezes Urzędu Zamówień Publicznych i wieloletni pracownik Departamentu Prawnego tego Urzędu. Wykładowca na szkoleniach oraz studiach podyplomowych z zakresu zamówień publicznych i funduszy europejskich. Autorka kilkuset publikacji, w tym kilkunastu książkowych z zakresu zamówień publicznych, wydanych przez renomowane wydawnictwa.”

 

 

 

START: wtorek, 22 marca 2022 r., godzina 10:00

Prosimy o dokonywanie zapisów do 20.03.2022 (niedziela) do końca dnia.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Aby zapisać się na webinarium i uzyskać dostęp do spotkania online, należy uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: https://forms.gle/qHRK5uRsTe47wrSp6

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zostaną Państwo automatycznie zapisani na webinarium i przed jego rozpoczęciem, otrzymają Państwo na maila link z dostępem.