Webinar mikołajkowy

Poszukujemy pomocników Mikołaja!

Grudzień to bardzo pracowity czas dla Św. Mikołaja. Jest wiele dzieci, dla których musi przygotować prezenty. Dlatego w tym roku pomyśleliśmy, że przydałaby mu się nasza pomoc. Chcemy wesprzeć wyjątkowe miejsce – Dom Dziecka nr 15 w Warszawie, najstarszą tego typu instytucję w Polsce.

Pomyśleliśmy, że do pomocy Mikołajowi zaprosimy także Państwa.

7 grudnia w godzinach 10.00-12.00 organizujemy wyjątkowy, mikołajkowy webinar. Dlaczego wyjątkowy? Bo od Państwa udziału w nim, zależy sukces naszej całej akcji!

Jak można pomóc? To prostsze, niż się wydaje:

Za każdego uczestnika obecnego na webinarze, przeznaczymy 10 złotych na rzecz Domu Dziecka nr 15 w Warszawie. Oznacza to więc, że im więcej nas będzie, tym wyższa będzie kwota, którą przeznaczymy na pomoc dzieciom!

Powodów do wzięcia udziału w webinarze jest co najmniej dwa: możliwość pomocy dzieciom i zdobycie ogromnej wiedzy, dzięki naszej prowadzącej. Webinar będzie poświęcony tematyce elektronizacji zamówień publicznych. Poprowadzi go znana wielu osobom ekspertka w tej dziedzinie: dr mec. Andrzela Gawrońska-Baran.

Po zakończonym webinarze, pomnożymy liczbę wszystkich uczestników przez 10. Otrzymaną kwotę przekażemy dzieciom z domu dziecka. Chcielibyśmy to jednak zrobić wspólnie z Państwem, dlatego wśród wszystkich uczestników wylosujemy jedną osobę, która razem z nami wręczy prezent!

Do webinaru pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekundy

Brzmi dobrze? To zapraszamy na webinar! Zgłoszenia przyjmujemy  pod adresem biuro@portalpzp.pl

Pozostałe aktualności:

Antykryzysowa platforma rozwiązań technologicznych

Epidemia COVID-19 wstrząsnęła światem sektora publicznego, wobec czego nie można było przejść obojętnie. Reakcją Polskiego Funduszu Rozwoju i Związku Miast Polskich stała się Antykryzysowa Platforma

Nowe regulacje dedykowane Zamówieniom Publicznym.

Tak zwana „Tarcza antykryzysowa 4.0” opublikowana została w Dzienniku Ustaw. Ostateczny tekst ustawy znaleźć można tutaj. Część regulacji dedykowana jest rynkowi zamówień publicznych, w szczególności:

Webinar #3 – Podpis Elektroniczny 25.06 godz 11.00

Serdecznie zapraszamy na kolejny Webinar pt. „Kwalifikowany podpis Elektroniczny” który odbędzie się 25.06 o godz. 11 Webinar będzie poświęcony tematyce podpisu elektronicznego w Pzp. Poprowadzi