Gdyby zapytać pracującego człowieka, co mobilizuje go do realizacji jego obowiązków, zapewne dałoby się usłyszeć co najmniej kilka powodów. Jesteśmy przekonani, że jednym z nich byłaby chęć osiągnięcia sukcesu. To napędza do działania i dodaje skrzydeł. Wiadomo, że nie każdy sukces to wielkie zwycięstwo, ale determinacja, wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwala nam sięgać wysoko – wówczas sukces przeradza się w prawdziwy triumf. I o takim właśnie triumfie informujemy dzisiaj.

Do grona klientów naszej firmy dołączył właśnie Urząd Miasta Łodzi, podpisując z PortalPZP umowę, której przedmiotem jest wdrożenie platformy zakupowej SmartPZP w ponad 380 jednostkach miejskich dla ponad 800 użytkowników.

To prawdziwe wyzwanie, a my bardzo je lubimy! Projekt obejmuje zapewnienie obsługi platformy zakupowej w obszarze planowania zamówień, realizacji postępowań z wykorzystaniem ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz postępowań bagatelnych, archiwum elektronicznego i aukcji elektronicznych. Planowane jest uruchomienie platformy zarówno dla Urzędu Miasta Łodzi, jak i dla jednostek podległych, szkół średnich, podstawowych, przedszkoli i żłobków, służby zdrowia, jednostek kultury i spółek miejskich. Jak widać, pracy będzie całe mnóstwo, ale – jak już pisaliśmy – sukces goni sukces i nie mamy wątpliwości, że taki finał czeka nas i tym razem.