#Smart dla Wykonawców – tutorial „Aukcje elektroniczne na platformie SmartPZP”

Właściwie o co chodzi z tymi aukcjami? Aukcja dynamiczna, angielska, japońska – co one oznaczają i jak przystępować do nich na platformie SmartPZP?
Zdajemy sobie sprawę, że zarówno ci z Państwa, którzy zaczynają dopiero przygodę z zamówieniami publicznymi, jak i ci, którzy znają temat, potrzebują czasami wsparcia podczas korzystania z narzędzi, które mają usprawnić przeprowadzanie postępowania. Niewątpliwie takim narzędziem jest platforma SmartPZP. Aby ułatwić naszym klientom składanie postąpień, przygotowaliśmy tutorial, który może służyć Państwu za pomoc w korzystaniu z naszej platformy.
 
Przypominamy, że w razie jakichkolwiek pytań nasze Centrum Kompetencyjne jest do Państwa dyspozycji.

Pozostałe aktualności:

Aktualne progi unijne i kurs euro

Urząd Zamówień Publicznych informuje o dwóch obwieszczeniach podpisanych przez Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w sprawie aktualnych progów unijnych oraz kursu złotego w stosunku do euro.

Format pliku ma znaczenie

Mimo że już od dwóch lat przetargi powyżej progów unijnych obsługiwane są w sposób elektroniczny, do dzisiaj czasami pojawiają się niejasności co do kwestii formalnych związanych między innymi ze składaniem ofert. Jedną z takich niejasności bywa kwestia formatu pliku zawierającego ofertę wraz z niezbędnymi dokumentami.

„Elektronizacja zamówień publicznych w praktyce” – premiera książki

15 października miała miejsce premiera książki „Elektronizacja zamowień publicznych w praktyce” autorstwa Prezes Portalu PZP Anny Serpiny-Forkasiewicz, szefa Praktyki Prawa Zamówień Publicznych w jednej z wiodących polskich kancelarii prawnych Jacka Liputa oraz specjalisty w zakresie podpisu elektronicznego i bezpieczeństwa informacji Michała Tabora.

Profesjonalizacja kadr w zamówieniach publicznych – wyniki ankiety UZP

Profesjonalizacja kadr w zamówieniach publicznych to kwestia, która bardzo często podkreślana jest przez Urząd Zamówień Publicznych jako jedno z kluczowych wyzwań na najbliższe lata. Aby poznać opinię interesariuszy rynku zamówień publicznych na ten temat, na początku 2020 roku urząd postanowił przeprowadzić ankietę.

Start Platformy e-Zamówienia opóźniony

Jak poinformował podczas wystąpienia na kongresie zamówień publicznych prezes Urzędu Zamówień Publicznych Hubert Nowak – prace nad projektem podzielone zostały na sześć etapów, z czego do dzisiaj został zrealizowany pierwszy, a drugi i trzeci są w fazie realizacji.