#Smart dla Wykonawców – tutorial „Aukcje elektroniczne na platformie SmartPZP”

Właściwie o co chodzi z tymi aukcjami? Aukcja dynamiczna, angielska, japońska – co one oznaczają i jak przystępować do nich na platformie SmartPZP?
Zdajemy sobie sprawę, że zarówno ci z Państwa, którzy zaczynają dopiero przygodę z zamówieniami publicznymi, jak i ci, którzy znają temat, potrzebują czasami wsparcia podczas korzystania z narzędzi, które mają usprawnić przeprowadzanie postępowania. Niewątpliwie takim narzędziem jest platforma SmartPZP. Aby ułatwić naszym klientom składanie postąpień, przygotowaliśmy tutorial, który może służyć Państwu za pomoc w korzystaniu z naszej platformy.
 
Przypominamy, że w razie jakichkolwiek pytań nasze Centrum Kompetencyjne jest do Państwa dyspozycji.

Pozostałe aktualności:

Profesjonalizacja kadr w zamówieniach publicznych – wyniki ankiety UZP

Profesjonalizacja kadr w zamówieniach publicznych to kwestia, która bardzo często podkreślana jest przez Urząd Zamówień Publicznych jako jedno z kluczowych wyzwań na najbliższe lata. Aby poznać opinię interesariuszy rynku zamówień publicznych na ten temat, na początku 2020 roku urząd postanowił przeprowadzić ankietę.

Start Platformy e-Zamówienia opóźniony

Jak poinformował podczas wystąpienia na kongresie zamówień publicznych prezes Urzędu Zamówień Publicznych Hubert Nowak – prace nad projektem podzielone zostały na sześć etapów, z czego do dzisiaj został zrealizowany pierwszy, a drugi i trzeci są w fazie realizacji.

Logowanie do platformy jest niezbędne

9 września opublikowany został projekt rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie.

Antykryzysowa platforma rozwiązań technologicznych

Epidemia COVID-19 wstrząsnęła światem sektora publicznego, wobec czego nie można było przejść obojętnie. Reakcją Polskiego Funduszu Rozwoju i Związku Miast Polskich stała się Antykryzysowa Platforma